Pavel Antonín – kresba, grafika, ilustrace – portfolio, prodejní galerie
CZ/EN

Tyto stránky vznikly především jako prodejní galerie grafik a kreseb poté, co jsem kvůli cenzuře zrušil jejich předešlou prezentaci na myspace.com.

Zhruba sedmnáct let se živím jako grafik a ilustrátor. Po absolvování Výtvarné školy Václava Hollara (1992) jsem začal pracovat jako sazeč-dtp operátor v novinách. V roce 1994 přišly první zkušenosti s kreativou v grafických studiích i se samostatnou prací na komerčních výtvarných zakázkách.

Volnější tvorbou jsem se začal zabývat před pěti lety. Díky příznivé odezvě na ilustrace letáků s programem pro Smart club Styx jsem tyto motivy začal více propracovávat s ohledem na jejich tisk ve velkých formátech. Rozměry zde uvedené představují maximum vzhledem k rozlišení obrazu. Formáty tištěných grafik a jim úměrné ceny je tedy možné do určité míry upravit.

Kresby a akvarely vznikají souběžně s těmito motivy, někdy slouží jako jejich skicy, jindy zas nápad rozvádějí do větších detailů.

Na této adrese najdete také stručný výběr z ukázek komerční tvorby, jednak práce tvořené přímo pro klienta, nebo pod hlavičkou
reklamních agentur a grafických studií.

prodejni galerie
www.finalclub.cz/oldfinal/pavel-antonin point www.dooka.cz/autori.html#pavel point www.clubstyx.cz/home.html